ForumForum  PortalPortal  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Navigation
 • PORTALI
 • FORUMI
 • L.ANTARĖVE
 • PROFILI
 • FAQ
 • KĖRKO
September 2019
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Keywords
ADSL       
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSat 12 Apr 2008 - 3:34 nga KeYLoGeR
Ketu postoni gjithqka per ADSL    

Komentet: 1
Adobe paraqet versionin online tė Photoshop
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:19 nga KeYLoGeR
Fatkeqėsisht, kjo qė sapo lexuat nė titull nuk ėshtė krejtėsisht e vėrtetė. Edhe pse Adobe ka paraqitur njė program tė thjeshtė online pėr pėrpunimin e fotografive me emrin Photoshop Express, ky program ėshtė bukur i ndryshėm nga Photoshopi standard.

Natyrisht, as qė kemi pritur se Photoshop Express do tė mund tė bėj krejt apo njė pjesė tė madhe qė bėn Photoshopi i vėrtetė, por megjithatė na …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Motorola ndahet nė dy kompani
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:20 nga KeYLoGeR
Duket se presionet e aksionarėve kanė pasur efekt, prandaj Motorola amerikane, njėsia e prodhimit tė celularėve e sė cilės ėshtė nė probleme tė mėdha financiare, ėshtė duke u ndarė nė dy kompani.

Nė lidhje me kėtė mundėsi patėm shkruar edhe mė herėt, edhe pse ėshtė dukur bukur qartė qė Motorola do tė shes njėsinė e saj pėr prodhimin e celularėve, megjithatė nuk duket se ėshtė gjetur blerėsi.[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Blu-ray disqet mbesin pa asnjė mbrojtje
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:23 nga KeYLoGeR
Mbrojtja e disqeve Blu-ray ėshtė tejkaluar tėrėsisht, nėse mund t’i besohet kompanisė SlySoft e cila ėshtė njėra prej mė tė njohurave pėr prodhimin dhe kopjimin e mediumeve DVD.

Bėhet fjalė pėr sigurinė e tejkaluar tė BD+ DRM tė cilėn e pėrdorin disqet Blu-ray, respektivisht kjo ėshtė njė rrethojė e shtresės sė vogėl virtuale e pėrfshirė nė disqet Blu-ray e cila do tė duhej tė parandalojė …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Amerikanėt ēmenden pas automjetit Smart fortwo
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:22 nga KeYLoGeR
HacKeRs zOnE - Portal Smartfortwo1
Pėrkundėr averzionit qė kanė amerikanėt ndaj automjeteve tė vogla, Smart fortwo, nė atė pjesė tė Atlantikut, gjatė muajve tė parė nė treg, ėshtė duke u shitur shumė mė mirė sesa qė dikush ka mundur tė parashikonte.

Automjeti i vogėl fortwo, siē edhe ėshtė pritur, ėshtė treguar mė i popullarizuari nė zonat urbane si Los Angeles e New York, mirėpo …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Zhvillohet sistem miniatural pėr zbulimin e viruseve tė gripit
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:24 nga KeYLoGeR
Prodhuesi francezo-italian i gjysmėpėrēuesve STMicroelectronics dhe laboratori singapurian "Veredus", i cili merret me zhvillimin e pajisjeve diagnostifikuese, do tė lansojnė nė treg "VereFlu", njė sistem miniatural pėr zbulimin e shpejtė tė viruseve tė gripit nė terren, qė para sė gjithash ėshtė e rėndėsishme pėr gripin e shpezėve.

STMicroelectronics ka sqaruar se bėhet …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Qe 1 web ku asht fjalori Anglisht-Shqip dhe anasjelltas !!!
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:24 nga KeYLoGeR
http://www.argjiro.net/fjalor/

Komentet: 1
Samsung fut 8 megapikselė nė kamerat e celularėve
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:25 nga KeYLoGeR
Deri para disa muajsh kamerat 5-megapikselėshe nė celularė kanė qenė risi interesante, e nėse mund t’i besohet taborit tė Samsungut jugkorean, pesė megapikselėt sė shpejti do tė bėhen pjesė e shkuarės.

Ekspertėt e Samsungut njoftojnė se kanė arritur tė pėrpunojnė njė ēip CMOS tėrėsisht funksional i cili mundėson rezolucion prej tetė megapikselėsh, dhe atė nė hapėsirėn me madhėsi prej 28 x 15.3 …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Bėhuni pjesė e ekipit dizajnues tė Fiatit!
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSun 30 Mar 2008 - 9:25 nga KeYLoGeR
Prodhuesi italian i automjeteve Fiat, nėpėrmjet faqes sė tij tė internetit, u mundėson qė tė dėrgoni idetė dhe vizionet tuaja pėr dizajnin e veturės "Grande Punto".

Gjashtė punimet mė tė mira tė veturės mė tė suksesshme tė Fiatit do tė fitojnė njė udhėtim nė Itali dhe do kanė mundėsi tė qėndrojnė njė ditė nė fabrikėn e kėtij prodhuesi nė Itali.

Ky ėshtė projekti i dytė i kėsaj …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
Tema Fundit
» Free Host me .ch ose me .li
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSat 24 Jan 2009 - 14:13 nga Vizitor

» Nese munde me mqel host .ch
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSat 24 Jan 2009 - 14:09 nga Vizitor

» Si ta marr Kaspersky-n Per 1 vjet?
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeThu 1 May 2008 - 12:31 nga V@lm!R!

» kqyrne kush jau ka ba block edhe delete
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSat 26 Apr 2008 - 15:59 nga msn1

» msn1 kneyyy
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeSat 26 Apr 2008 - 15:50 nga msn1

» BigYy dizain's
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeFri 25 Apr 2008 - 11:32 nga V@lm!R!

» Ofert per host ne .ch&.li
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeFri 25 Apr 2008 - 9:40 nga BigYy

» ofert per signature
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeFri 25 Apr 2008 - 7:50 nga BigYy

» Free Oferta
HacKeRs zOnE - Portal Icon_minitimeFri 25 Apr 2008 - 7:49 nga BigYy

Ora nė forumMore Cool Stuff At POQbum.com

Statistikat
Forumi ka 28 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ilir

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 448 artikuj v 225 temat
Top posters
KeYLoGeR
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
BigYy
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
V@lm!R!
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
XoNa
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
BlerTonI
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
msn1
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
Underground King
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
TrackeR
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
oxyGen
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
elv1r
HacKeRs zOnE - Portal Vote_lcap2HacKeRs zOnE - Portal Voting_bar2HacKeRs zOnE - Portal Vote_rcap2 
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 6 mė Mon 5 Dec 2011 - 13:06